Bělení zubů

V dnešní době je často považován bíle zářící úsměv za prestižní kritérium. Bílé zuby jsou standardem, který symbolizuje úspěch a schopnost pečovat o svůj zevnějšek. Bělení zubů Rembrandt Sapphire je ordinační bělení (metoda “in office bleaching“), které Vám provádí zubní lékař. Při bělení zubů metodou Rembrandt Sapphire jde o bělení profesionální, tedy bělení prováděné v ordinaci zubního lékaře a trvající minimálně 90 minut.

Jde o bělení zubů pomocí plasmové lampy a safírového krystalu, který zajišťuje difuzi světla plasmové lampy na bělené zuby  s naneseným bělícím gelem Rembrandt Lighting VIRTUOSO.

Více informací najdete na stránce: http://de.wikipedia.org/wiki/Zahnaufhellung/

Kontakty

Zavolejte nám:
Telefon: +420 353 561 420
Mobil: +420 604 512 089
Fax: +420 353 561 426
Skype:yatrogen14, yatrogen27
Email:

Kde nás najdete:
Dental praxis
Příčná 5, Karlovy Vary

GPS:
N 50°14'28.35"
E 12°50'25.43"

Proč léčba u nás?

  • Komplexní služby - galvanoprotetika, celokeramika, teleskopické korunky, teleskopické protézy, primární konusové korunky z keramiky, konusové protézy, teleskopické můstky, celkové protézy zhotovené Eclipse technologií.
  • Specializace na teleskopické protézy a celokeramické práce.
  • Nejmodernější přístrojové a technologické vybavení.
  • Vlastní dentální laboratoř s vysoce kvalifikovanými zubními techniky.
  • Profesionální služby dentální hygienistky.
  • Individuální laskavý přístup.

Úvodní konzultace léčby

Mnoho pacientů ví, co chtějí, ale jen někteří opravdu vědí, co potřebují.

Seznámíme Vás se všemi možnostmi léčby, jejich výhodami i nevýhodami, rovněž tak cenami jednotlivých způsobů ošetření. Vy sami se pak můžete na základě této konzultace s námi rozhodnou pro takový způsob ošetření, který by Vám nejlépe vyhovoval po všech stránkách.